SS/GR – 0

Testinis greičio ruožas

Tai 4,33 kilometro ilgio greičio ruožas, kuris prasideda už 5 kilometrų, važiuojant nuo Rokiškio link Steponių. Pravažiavus šią gyvenvietę pamatysite ruožo startą (į kairę nuo kelio).

Siauras miško keliukas eina tarp malkų rietuvių ir kitokių natūralių kliūčių. Matomumas ir sportininkams, ir žiūrovams nedėkingas. Nebent privažiuotumėte šoniniais keliais iš jau minėtos Steponių gyvenvietės. Finišas – netoli motokroso trasos.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 1 / 3

CBET / DOMUS AUTO

Tai visiškai naujas vidutinio ilgio greičio ruožas, ganėtinai techniškas su keletu greitų atkarpų. Šis greičio ruožas sportinikų bus važiuojamas du kartus. Greičio ruožą žiūrovams patogiausia žiūrėti greičio ruožo pradžioje ties Bajorų gyvenviete bei greičio ruožo viduryje ties Miliūnų gyvenviete. Greičio ruožo pabaiga apie 3,50 km driekiasi mišku, tad ši greičio ruožo dalis nėra patogi stebėjimui dėl tankios augmenijos.

Ilgis: 10,45 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 13:45

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-1
  CBET – 14:45
 • SS/GR-3
  DOMUS AUTO – 16:00

Įdomi vieta:

Paėjus apie 200m nuo greičio ruožo starto matomas greitas kairys posūkis, po kurio už 50m seka staigus kairys posūkis sankryžoje.

Po ilgos tiesios staigus dešinys posūkis sankryžoje po kurio už 30 m seka greitas dešinys posūkis. Matosi nemaža greičio ruožo atkarpa. Patogu ateiti pėsčiomis nuo Ežero g. Bajorų gyvenvietėje.

Ties 5,70 km nuo greičio ruožo starto, po ilgos 900m ilgio tiesiosios šokamas tramplynas po kurio už 150m staigus kairys posūkis ant asfaltinės dangos ir už 100m sekantis staigus dešinys posūkis. Į šią vietą patogu ateiti pėsčiomis nuo Miliūnų gyvenvietės.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 2

TOYOTA

Dalį šio greičio ruožo atkarpų sportininkai važiavo 2017 metų Samsonas Rally Rokiškis metu, tačiau greičio ruožo vidurinė sekcija yra visiškai nauja ir reikalaujanti didelės sportininkų koncentracijos. Greičio ruožas – siauras žvyrkelis su keletu plataus ir greito žvyrkelio atkarpomis. Šį greičio ruožą patogu stebėti tiek paėjėjus nuo starto ar finišo, taip pat privažiavus iš šoninių kelių.

Ilgis: 12,73 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 14:25

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-2
  TOYOTA – 15:25

Įdomi vieta:

Paėjus apie 200m nuo greičio ruožo starto puikiai matoma ilga greitų posūkių grupė kalvotoje vietovėje. Patogu stebėti atsistojus ant kalvos.

Apie 2,50 km nuo starto, Vyžuonos miestelyje, labai staigus kairys posūkis. Šioje vietoje iš žvyro dangos pereinama į asfaltinės dangos atkarpą. Nuo šios sankryžos paėjus greičio ruožu porą šimtų metrų starto link galima stebėti keleto greitų posūkių atkarpą.

Paėjus nuo greičio ruožo finišo porą šimtų metrų žiūrovų lauks greitas kairys posūkis ir už 50m sekantis dešinys posūkis į platų žvyrkelį.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 4 / 5

ROKIŠKIO SŪRIS / ROKIŠKIO GRAND

Tai pats trumpiausias šio ralio greičio ruožas, vainikuosiantis pirmosios ralio dienos pabaigą. Pagrindiniai greičio ruožo akcentai – asfaltinė kelio danga, karuselės principu vykdomas greičio ruožas bei A žiūrovų zonoje įrengtas dirbtinis tramplynas. Šį greičio ruožą sportininkai turės įveikti du kartus karuselės principu, tad žiūrovai galės stebėti šį greičio ruožą be pertraukos net keletą valandų.

Ilgis: 2,02 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 17:15

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-4
  ROKIŠKIO SŪRIS – 18:15
 • SS/GR-5
  ROKIŠKIO GRAND – 18:32

Žiūrovų zona:

Rekomenduojame žiūrovams rinktis A žiūrovų zoną, ties pagrindiniais vartais į Rokiškio dvarą, kur bus galima gyvai stebėti viso greičio ruožo transliaciją dideliame LED ekrane. Į šią žiūrovų zoną rekomenduojame ateiti pėsčiomis priparkavus automobilius Laisvės ar Pievų g.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 6 / 8

VALVOLINE / ANDRUM

Tai ilgiausias šių metų Samsonas Rally Rokiškis greičio ruožas. Pirmoji greičio ruožo dalis yra jau žinoma sportininkams iš pernai metų vykusio ralio, antroji ruožo dalis – visiškai nauja. Šiame greičio ruože daugybė klastingų posūkių, taip pat keletas greitų atkarpų bei šokamų tramplinų.

Ilgis: 18,18 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 09:00

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-6
  VALVOLINE – 9:55
 • SS/GR-8
  ANDRUM – 12:25

Žiūrovų zona:

Po ilgos tiesiosios nuo Bagdoniškio gyvenvietės seka greitas dešinys posūkis pereinantis į klastingą kairį posūkį per tramplyną po kurio už 150m seka staigus kairys posūkis. Patogus privažiavimas automobiliu nuo Rudelių arba Audronys I. Pro šią žiūrovų zoną sportininkai skries du kartus.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 7 / 9

GEALAN / TRYGG

Tai visiškai naujas greičio ruožas. Greičio ruože dominuoja siauras žvyrkelis su įvairomis posukių grupėmis, keletu tramplynų. Šis greičio ruožas važiuojamas du kartus. Greičio ruožą patogu stebėti privažiavus šoniniais keliais.

Ilgis: 13,76 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 09:30

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-7
  GEALAN – 10:30
 • SS/GR-9
  TRYGG – 13:00

Įdomi vieta:

Apie 8,60 km nuo greičio ruožo starto gerai matomi “S” formos posūkiai. Galima privažiuoti iš šono nuo Kamajai-Južintai kelio.

11,50 km nuo greičio ruožo starto siauroje tiesiojoje du tramplynai, vienas jų šokamas. Privažiuoti galima nuo kelio Laibgaliai-Jūžintai.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 10 / 12

VALVOLINE / FREMAX

Tai bene žymiausias Samsonas Rally Rokiškis greičio ruožas dėl jo pradžioje esančio įspūdingo tramplino! Šiemet šio greičio ruožo konfigūracija yra pakeista greičio ruožą sutrumpinant bei nukreipiant iš plačiosios greitos ruožo dalies į siaurą vingiuotą žvyrkelį. Šis greičio ruožas sportininkų bus važiuojamas du kartus. Šio greičio ruožo stebėjimui rekomenduojame rinktis C žiūrovų zoną ir stebėti įspūdingus sportininkų šuolius per garsųjį “Vaidoto Žalos trampliną”.

Ilgis: 6,06 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 14:30

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-10
  VALVOLINE – 15:30
 • SS/GR-12
  FREMAX – 16:50

Žiūrovų zona:

Į šią žiūrovų zoną galima privažiuoti šoniniu keliu per Trumpiškių gyvenvietę. Įspėjame, jog žiūrovai nusprendę vykti stebėti į C žiūrovų zoną jau prasidėjus šiam greičio ruožui ir pasukus nuo Obelių-Subatės kelio link Trumpiškių, privalės laikytis 20 km/h greičio apribojimo bei policijos pareigūnų nurodymų 800m atkarpoje, nes siaurame kelyje privalės prasilenkti su nuo finišo atvažiuojančiais sportininkų ekipažais. Todėl primygtinai rekomenduojame atvykti prieš greičio ruožo startą.

Greičio ruožą remia:
SS/GR – 11 / 13

ROKAUTA - SB LIZINGAS / SAMSONAS MOTORSPORT

Šis greičio ruožas gan greitas, vingiuojantis siaurais žvirkeliais su keletu plataus žvirkelio atkarpų kurios sportininkai išvysto didžiausius greičius. Dalis šio greičio ruožo jau buvo naudota 2017 m. Samsonas Rally Rokiškis metu. Šis greičio ruožas bus važiuojamas du kartus. Antrą kartą važiuojamam šiam greičio ruožui yra priskirtas “Power Stage” statusas, kuriame greičiausiems sportininkams yra suteikiami papildomi taškai Lietuvos Automobilių Ralio Čempionate. Taip pat tai bus paskutinysis Samsonas Rally Rokiškis greičio ruožas, po kurio ir paaiškės nugalėtojai ir prizininkai. Dažnai paskutiniame greičio ruože verda didelė intriga kur sprendžiasi galutinis rezultatas, tad lenktyninkai nevengia daryti klaidų tad tai stebėjimą daro tik įdomesniu.

Ilgis: 12,70 km

Koordinatės:

Greičio ruožas uždaromas: 15:00

Pirmo automobilio startas:

 • SS/GR-11
  ROKAUTA / SB LIZINGAS – 16:05
 • SS/GR-13
  SAMSONAS MOTORSPORT – 17:25

Įdomi vieta:

Apie 5,50 km nuo greičio ruožo starto gerai matoma greitų, siaurų posūkių grupė. Patogu žiūrėti nuo kalvos. Į šią stebėjimo vietą privažiavimo iš šono nėra, tad norint stebėti šioje vietoje turi įvažiuoti į greičio ruožą prieš ji uždarant, t. y. ne vėliau kaip 1 val. iki starto.

10,40 km nuo greičio ruožo starto Dideliškio gyvenvietėje po 300m tiesiosios staigus dešinys posūkis sankryžoje. Taip pat nuo šios vietos paėjus pėsčiomis 300m link greičio ruožo starto taip pat galima stebėti greitą dešinį posūkį į kurį sportininkai įvažiuos po ilgos tiesiosios. Į šią stebėjimo vietą galite privažiuoti automobiliu nuo Antanašės gyvenvietės.

Greičio ruožą remia: