Samsonas Rally Rokiškis” – žadantis daug įspūdžių ir geros nuotaikos, automobilių sporto renginys.

Praėjusiais metais vykusiame ralyje dalyvavo 70 ekipažų net iš 13 šalių. Apie dvi dienas trūkusį renginį rašė ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Airijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Olandijos, bet ir JAV garsiausi dienraščiai.

2018 m. rugpjūčio 3-4 dienomis Rokiškis vėl taps automobilių vasaros sostine. Techniški greičio ruožai, puikios žiūrovų zonos, garsiausi lenktynininkai, didelis azartas – dvasia, kuri vėl užburs šį kraštą ir sukvies minias žiūrovų.

VŠĮ „Automotoprojektai“ vienija ilgametę autosporto renginių organizavimo patirtį turinčią komandą. Dalis mūsų komandos įgijo daug patirties organizuodami tokius renginius kaip „300 lakes rally“ bei „Moterų ralis“. Nuo praėjusių metų sujungėme jėgas ir patirtį su Martynu Samsonu bei pasaulyje žinomu ženklu „Samsonas Racing Transmission & Suspensions“. Kartu įgyvendiname naują bei kokybišką projektą. Prieš tris metus „Samsonas Rally” į Lietuvą surinko rekordinius 120 dalyvių iš 13 skirtingų šalių, pats pavadinimas pasaulyje gerai žinomas ir siejamas tik su kokybe. “Samsonas Racing Transmission & Suspensions” pagalbos dėka tikimės ir toliau pritraukti daug dalyvių iš viso pasaulio.

Renginyje varžosi greičiausi Baltijos šalių bei užsienio lenktynininkai, o į karščiausias ir greičiausias vasaros varžybas atvyksta dešimtys tūkstančių žiūrovų. „Baltic Rally Trophy“ etapas yra didelis pasiekimas ne tik Rokiškio miestui, bet ir visai šaliai – tiek turistine, tiek verslo prasme.

Pirmą kartą organizuotame renginyje dalyvavo beveik 20000 žiūrovų, tikimasi, kad ir šis renginys sulauks tokio pat masiškumo. Žiniasklaidos monitoringo duomenimis, žinia apie Rokiškyje vykusį autosporto renginį pasiekė per milijoną 200 tūkst. gyventojų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Ralio svečiai

1

Kenneth Johnsrød

Norway

Lenktyniauti į Lietuvą atvyks Norvegijos karalystės ralio čempionas, “Mitsubishi Lancer EVO IX” vairuojantis Kennethas Johnsrodas. Sportininkas niekada nėra lenktyniavęs mūsų šalyje, bet tikisi greičiu konkuruoti su geriausiais Lietuvos lenktynininkais. Pasikalbėjome su sportininku apie jo patirtį, komandos sudėtį, norvegiško ralio ypatumus ir siekius “Samsonas Rally Rokiškis” varžyboms.

2

Toni Gardemeister

Finland

Rugpjūčio 3-4 dienomis Rokiškio apylinkėse jau antrą kartą įvyksiančios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos šiemet žiūrovams pateiks dar daugiau staigmenų. Kol kas organizatoriai visų kortų neatskleidžia, tačiau vienas koziris jau atverstas – Lietuvoje pasirodys legendinis Pasaulio ralio čempionato lenktynininkas, suomis Toni Gardemeisteris.

Paul Ferreira

Paul Ferreira

USA

Paulas Ferreira pripažįsta, kad ralis Lietuvoje jam bus tikras iššūkis, mat sportininkas yra pripratęs prie visiškai kitokių greičio ruožų. Nieko panašaus į lietuviškus miškų ir laukų keliukus su tramplinais nėra nei Amerikoje, nei jo gimtojoje Portugalijoje.

teemu

Teemu Asunmaa

Finland

„Pamenu, kad lietuviai yra labai greiti lenktynininkai. Pernai buvo tikrai nelengva, tačiau pavyko iškovoti trečią vietą. Tikiuosi, kad šiemet sugebėsime pagerinti savo rezultatą ir pasieksime pergalę. Važiuosime nauju „Škoda Fabia R5” automobiliu, kuris tikrai greitesnis nei „Subaru”. Tikiuosi, kad varžybos vėl bus puikiai organizuotos kaip ir pernai“

Ralio programa